Włochy dzieci

Alassio Włochy

Kurs języka angielskiego + kurs gry w tenisa

(WIEK od 10-17 lat)

Włochy dzieci

Alassio to miejscowość we Włoszech w prowincji Savona, około 80 kilometrów od granicy z Francją.  Jest znana z naturalnych i malowniczych widoków. Centrum miasta przecina piesza brukowa droga znana jako Budello. Miasto ma piaszczyste plaże, błękitne morze i wiele barów i restauracji z widokiem na morze.  

Campus Nauka angielskiego z nami zapewni Państwu wyjątkowe doświadczenie językowe w tętniącym życiem mieście Alassio. Dzięki intensywnym zajęciom, które mają na celu zaangażowanie i zachęcanie do rozwijania i doskonalenia umiejętności komunikacyjnych, nauczyciele przygotowują interesujące tematy i stosują skuteczną metodologię zapewniającą maksymalny postęp. Nowoczesne sale lekcyjne są usytuowane w bezpiecznym kampusie i są nowocześnie urządzone.

Tenis Nasz obóz tenisa w Alassio daje możliwość nauki lub ćwiczenia swoich umiejętności w zakresie gry w tenisa. W każdym tygodniu zapewniamy naszym uczniom 10 godzin lekcji gry w tenisa. Nasz obóz znajduje się w fantastycznej lokalizacji z szeroką ofertą wieczornych zajęć, aby zapewnić jak najlepszy sen. Dla naszych studentów oferujemy kursy języka angielskiego, abyś mógł połączyć przyjemne z pożytecznym!

Zakwaterowanie

Kursanci mieszkają w pięknym ośrodku wypoczynkowym. Wszystkie posiłki są serwowane w restauracji, która znajduje się na terenie kampusu. Dostępne są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe z dostępem do internetu (Wi-Fi), TV / DVD. Na terenie ośrodka znajduję się również hala sportowa, kort tenisowy oraz z niedużej odległości bezpłatny dostęp do plaży.

Ceny kursów we Włoszech

Tydzień kursu: 

od 815 Euro

W cenie nauka, zakwaterowanie, wyżywienie oraz kurs gry w tenisa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

8 + 8 =

Adres biura

ul. Łucka 15 lok. 324
00-842 Warszawa
E-mail: biuro@sayhello.com.pl

call +48 787 307 276 

call +48 576 240 531 

(obsługa klienta w języku ukraińskim i rosyjskim)

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 08:00 – 18:00