Intensywny kurs języka polskiego z SayHello

Dzisiaj na naszym blogu możecie przkonać się jak wyglądają zajęcia i czas wolny naszej grupy, która przyjechała specjalnie do Warszawy, na intensywne kursy języka polskiego. Kursanci są w wieku od 13 do 17 lat, a ich głóną motywacją do nauki naszego ojczystego języka jest chęć uczęszczania na studia w Polsce.

Ale zacznijmy od początku. Jak wygląda zapisanie sięna kurs języka polskiego w SayHello? Jest to bardzo proste! Dzwonisz, a my załatwiamy wszystko za Ciebie. Naszkurs liczy aż 80 godzin lekcyjnych w miesiącu, a uczysz się od poniedziałku do piątku po kilka godzin dziennie. Do tego, aby wiedza jeszcze bardziej się utrwaliła zadawane są prace domowe.

 

Dla naszych gości załatwiamy wszystko od A do Z. Śpią oni w jednych z hoteli, hosteli lub akademikach wybranych specjalnie dla ich potrzeba. Każdy znadzie miejsce dla siebie w Warszawie. Oferujemy opcje na każdą kieszeń w pokojach wieloosobowych, jak i tą bardziej wyszukaną dla osób chcących mieszkać samemu.

A co nasi kursanci robią po zajęciach? Tutaj SayHello też przygotowało świetny sposób na spędzenie czasu po lekcjach. Dla naszej grupy organizowane są całe godziny niesamowitej zabawy i nauki. Grupa, która przyjechała do nas od początku lipca zdążyła zwiedzić: Zamek Królewski, Muzeum Narodowe, Łazienki, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik wraz z Planetarium, Muzeum Historii Żydów Polskich i wiele wiele innych miejsc związanych z historią Warszawy.

Ale to nie koniec atrakcj, ponieważ młodzie, nie może przecież żyć tylko przeszłością. Zabieramy naszych kursantów do najbardziej popularnych miejsc w Warszawie. Byli oni już w Złotych Tarasach, spacerowali po Placu Grzybowskim, Placu Zbawiciela oraz jedli oni nawet obiad w Hali Koszyki.

Więc jeśli planujecie rozpocząćprygodę z językiem polskim, a dodatkowo zwiedzić Warszawę, to koniecznie wybierzcie szkołę językową SayHello!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *