SayHello Malta

SAYHELLO MALTA

Oferujemy nie tylko naukę języka, ale również niezwykłą przygodę, możliwość spotkania wielu interesujących ludzi z całego świata oraz odpoczynek w jednym z najpiękniejszych miast na Malcie.

Nigdzie indziej nie znajdziesz takiej oferty.

Mellieħa Mellieħa to miejscowy klejnot z zapierającymi dech w piersiach dolinami ponad najpiękniejszymi na wyspie, piaszczystymi plażami. Jej słońce, bezpieczeństwo i oszałamiające widoki sprawiają, że Mellieħa jest doskonałym całorocznym celem podróży dla każdego, kto chce się uczyć lub szlifować swój ogólny i specjalistyczny angielski.

Zakwaterowanie

Rodziny goszczące zostały starannie wybrane i zatwierdzone przez Maltese Tourism Authorities, aby zapewnić studentom pobyt w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Są w pobliżu szkoły i oferują do wyboru zakwaterowanie ze śniadaniem i obiadokolacją lub z pełnym wyżywieniem.

Apartamenty

Nasza szkoła oferuje również apartamenty z wyżywieniem we własnym zakresie, które są wyposażone w pojedyncze sypialnie lub dla osób podróżujących w ograniczonym budżecie – pokój typu twin dzielony z innym studentem. Wszystkie apartamenty są w pobliżu szkoły i są w pełni wyposażone we wszystkie urządzenia kuchenne, pościel, ręczniki i bezprzewodowy dostęp do Internetu.  Hotel Szkoła wybrała niektóre z najlepszych hoteli w okolicy. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod następującym adresem e-mail: malta@sayhello.com.pl

Ceny kursów na Malcie

Kursy rozpoczynają się od poniedziałku, ale jest także możliwość dołączenia do grupy w ciągu tygodnia. Wszystkie ceny różnią się od wybranego kursu oraz zakwaterowanie. Tydzień kursu: 

od 255 Euro (kurs + zakwaterowanie w apartamencie)

od 374 Euro (kurs + zakwaterowanie w rodzinie goszczącej + wyżywienie)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

5 + 6 =

Adres biura

ul. Łucka 15 lok. 324
00-842 Warszawa
E-mail: biuro@sayhello.com.pl

Obsługa klienta w języku polskim i angielskim:

call +48 787 307 276 

Obsługa klienta w języku ukraińskim i rosyjskim:

call +48 576 240 531 

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 08:00 – 18:00