SayHello Chiny

SayHello Chiny

Oferta dla lektorów i native speakerów

Chiny

Jeżeli jesteś otwartą osobą, lubisz poznawać nowych ludzi i zwiedzać nowe kraje oraz jesteś gotowy na wyzwanie życiowe? To SayHello Chiny są dla Ciebie. Nasza szkoła oferuje wyjazdy na 1 rok do Chin dla nauczycieli języka angielskiego w wieku od 21 do 55 lat. Nasza szkoła partnerska zabezpiecza pełne wsparcie dla nauczycieli. Uzyskasz pomoc w dostosowaniu nowego życia lokalnego w Chinach. Doradztwo szkoły dostarczy Ci przewodników, które pomogą Ci przygotować się na najbliższe miesiące do różnych kwestii związanych z pobytem w kraju. Szkoła w pełni zabezpiecza zakwaterowanie i wyżywanie. Szkoła także gwarantuje opiekę zdrowotną i ubezpieczenie medyczne, pomaga przy założeniu konta bankowego. Dodatkowym atutem jest bezpłatny kurs języka chińskiego.

Wyższe stanowisko – wyższe zarobki

Szkoła przydziela Państwa na poszczególne stanowiska w różnych miejscowościach.  Brak wykształcenia lub dyplomu, też nie jest to wielkim problemem. Aczkolwiek może to znacznie wpłynąć na wyższy zarobek. Nauczyciele prowadzą 5 zajęć dziennie. Mają też możliwość prowadzenia lekcji prywatnych. Co też wpływa na wynagrodzenie końcowe. Osoba, będzie zobowiązana zapłacić za bilety na samolot. Wynagrodzenie miesięczne to 1000 $ – 1500 $. Zależy od obejmowanego stanowiska, a także ilości lekcji prywatnych.

Osoby zainteresowane podpisują kontrakt co najmniej na 12 miesięcy. Z tego momentu zaczynają swoja przygodę z kulturą chińską.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

3 + 5 =

Adres biura

ul. Łucka 15 lok. 324
00-842 Warszawa
E-mail: biuro@sayhello.com.pl

call +48 787 307 276 

call +48 576 240 531 

(obsługa klienta w języku ukraińskim i rosyjskim)

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 08:00 – 18:00