Nasz nowy partner - BookYourStudy!

Staramy się poszerzać granicę naszej działalności. Teraz nie tylko klienci z Europy mogą korzystać z naszych usług, ale również klienci ze Wschodu. Cieszymy się, że udało nam się nawiązać nową współpracę z jedną z tak dużych firm. Z chęcią otwieramy swoje drzwi na rynek wschodni.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą BookYourStudy – platformą do rezerwacji usług edukacyjnych na całym świecie.

Nasza wzajemna współpraca z BookYourStudy powiększy możliwości dla wielu klientów, którzy szukają programów edukacyjnych za granicą i chcą mieć szczegółowy opis kursów, wariantów zakwaterowania, terminów, obiektów, możliwości przygotowania się do wyjazdu itp. Wszystkie informacje są wiarygodne i przedstawione w języku rosyjskim.

BookYourStudy ma długoletnie doświadczenie w edukacji za granicą i wspiera swoich klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie tylko na wstępnych etapach rezerwacji i dokumentacji, ale także podczas ich nauki w “Szkole SayHello”.

Partner BookYourStudy posiada kolejne akredytacje i członkostwa: English UK, AREA, ICEF, Schools and Agents, Uniagents.

Teraz klienci z Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy mogą z łatwością:

  • znaleźć naszą placówkę edukacyjną «Szkoła SayHello» na platformie BookYourStudy.
  • uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych programów, zakwaterowania, usług oraz bezpłatnej konsultacji od profesjonalistów w języku rosyjskim
  • książki są w tych samych cenach co w naszym cenniku bez dodatkowych opłat
  • uzyskać pomoc w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów do uzyskania wizy

 

Warto dodać, że firma BookYourStudy jest międzynarodowym partnerem, który świadczy swoje usługi na kilku kontynentach. Aktualnie platforma oferuje ponad 10 tyś. różnych programów edukacyjnych w 25 krajach.

Jest nam niezmiernie miło zostać członkiem ogromnej rodziny. Mamy nadzieje, że za pomocą platformy o naszych usługach dowie się wiele młodych i ambitnych ludzi, którzy chętnie się edukują i szkolą, zdobywając nowe doświadczenia w komunikacji międzykulturowej.

Zapraszamy do zapoznania się z cała aktualną ofertą naszej szkoły na stronach partnera Bookyourstudy:

www.bookyourstudy.by/yazykovaya-shkola-za-rubezhom/malta/o-malta/sayhello-malta

www.bookyourstudy.ru/yazykovaya-shkola-za-rubezhom/polsha/varshava/say-hello

www.bookyourstudy.kz/yazykovaya-shkola-za-rubezhom/malta/o-malta/sayhello-malta

www.bookyourstudy.com.ua/yazykovaya-shkola-za-rubezhom/polsha/varshava/say-hello

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *