Cambridge

CAMBRIDGE. Wielka Brytania

Cambridge to piękne historyczne miasto z jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Jest pełne wspaniałych zabytków, które zachwycą twoje serce. Nasza szkoła partnerska znajduje się w tętniącym życiem i kosmopolitycznym centrum Cambridge. Jest położona w godnej pozazdroszczenia miejscu, w pobliżu jednych z najpiękniejszych atrakcji. Szkoła oferuje całoroczne kursy języka angielskiego skierowane zarówno do studentów, jak i osób pracujących i organizowanych według wieku i konkretnych celów. W przyjaznej atmosferze można spotkać studentów z całego świata i codziennie ulepszać swój poziom angielskiego.

Zakwaterowanie

Rodziny goszczące Wielu z naszych studentów decyduje się pozostać w jednej z wybranych rodzin, ponieważ wiedzą, że nie ma lepszego sposobu na naukę języka niż codzienne ćwiczenia. Poznasz codzienne życie rodziny, lokalne zwyczaje i tradycję, dzięki czemu Twój pobyt będzie naprawdę wyjątkowy! Większość rodzin mieszka w odległości 20-40 minut od szkoły. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, z wyżywieniem, do wyboru: śniadanie i obiadokolacje w ciągu tygodnia i pełne wyżywienie w weekend. Pościel i ręczniki są zapewniane i zmieniane raz w tygodniu.

Rezydencja Dla studentów w wieku od 18 lat lub powyżej, w okresie letnim można również mieszkać w akademiku. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@sayhello.com.pl

Ceny kursów w Cambridge

Tydzień kursu: 

od 850 Euro

W cenie nauka i zakwaterowanie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

11 + 4 =

Adres biura

ul. Łucka 15 lok. 324
00-842 Warszawa
E-mail: biuro@sayhello.com.pl

call +48 787 307 276 

call +48 576 240 531 

(obsługa klienta w języku ukraińskim i rosyjskim)

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 08:00 – 18:00